Pravidelný přísun novinek v newsletteruZapiš to

Protože stále přibývají nějaké novinky a "vylepšení", zvolil jsem tuto možnost, jak o novinkách informovat. Seznam novinek na Zapiš to je automaticky generovaný od nejnovějších k nejstarším, jak je přidávám.


Změna lístku pro záznam20. ledna 2019

Vložený záznam lze nyní přesunout na jinou záložku a lístek, stačí kliknout na záznam a zvolit editaci, a v okně pro editaci zvolit novou Záložku a jiný Lístek.

Zobrazení posledních vyřízených10. června 2017


Pod nabídkou Reporty se nově nachází možnost zobrazení seznamu posledních vyřízených. Lze tak snadno obnovit už splněnou poznámku.

Šifrované a zabezpečené připojení přes SSL27. května 2017

Nyní zabepečené a šifrované připojení přes SSL certifikát k vašim poznámkám.

Zobrazení posledních přidaných záznamů28. května 2016


Pod nabídkou Reporty se nově nachází možnost zobrazení seznamu naposled přidaných záznamů. Zobrazit tak lze 10, 30 nebo 80 záznamů. Na nalezené záznamy pak lze přejít zelenou šipkou.


Seznam naplánovaných úkolů28. února 2016


Nyní si lze vytvořit rychlý přehled naplánovaných úkolů až na 1 měsíc. Pro zobrazení přehledu klepněte v menu na Reporty a zobrazí se vám tak okno, kde si můžete nechat zobrazit reporty na 7 dnů, 14 dnů nebo celý měsíc.Nejdříve zobrazí seznam naplánovaných úkolů na 7 dnů, ale je samozřejmě možné změnit seznam/výhled na 14 dnů nebo i měsíc.

Časem by mohl přibýt i export úkolů nebo jejich pravidelné zasílání mailem.. :)

Přesun záložek na Další záložky25. října 2015


Už vás otravují některé záložky a nepotřebujete je mít stále na hlavním panelu? Pak je stačí Ukrýt v Další záložky.
 


Obnovení je jednoduché: Stačí při zobrazení záložky v Další záložky klepnout na ikonu a záložka se vrátí na hlavní panel.

Abecední řazení poznámek19. října 2015


Pro každý lístek lze nyní řadit poznámky abecedně nebo podle výchozího vkládání. Po zvolení způsobu řazení, zůstane toto nastavení pro lístek jako výchozí.

Možnost řazení najdete v rozbalovacím menu kliknutím na ozubené kolečko.

Zdůraznění poznámky na lístku5. října 2015


Máte na lístku více záznamů, ale chcete, aby zrovna ten jeden byl vždy nahoře?

Pak jej lze označit jako důležitý a bude vždy viditelný na začátku lístku.

Horní menu a editace poznámek17. září 2015

Horní menu se nyní schovává při scrollování stránky dolů a naopak se objeví při posunutí stránky nahoru. Dalším vylepšením je možnost editace již vložené poznámky, která je dostupná přes kliknutí levým tlačitkem na text a v zobrazené nabídce na ikonu a pak se zobrazí okno s editací.

Zde je možné změnit poznámku nebo k poznámce přidat datum splnění. V případě, že poznámky datum upozornění již obsahuje, zobrazí se tlačítko pro Zrušit datum upozornění.

Hledání poznámek a lístků17. června 2015

Ikona Lupy zobrazí okno pro hledání mezi poznámky nebo názvy lístků.

Lze vyhledávat mezi živými nebo již smazanými poznámkami. Při nalezení poznámky lze přejít pomocí ikony na lístek na kterém se vyskytuje.

Snadné vyhledání poznámky na webu9. června 2015

Na každou poznámku lze klepnout levým tlačítkem myši a zobrazí se nabídka s možností vyhledávat na Google, Youtube, Heureka nebo na Zboží.cz.

V případě okna s upozorněním se ještě zobrazí ikona , která vás navede na Záložku a Lístek s poznámkou.

Uživatelské funkce a odhlášení4. června 2015

Uživatelské funkce přesunuty pod odkaz Uživatel  v pravé horní polovině.

Po klepnutí se zobrazí okno s Můj profil (po kliknutí možnost změny hesla), možnost zobrazit Reporty a odkaz k odhlášení.

Vkládání odkazů do poznámek3. června 2015

Do poznámek lze vkládat i odkazy, musí začínat www., http:// nebo https://. Kolem odkazu lze vložit upřesňující text, který se zobrazí jako odkaz.

Důležité je, aby text a samotný odkaz byl oddělen mezerou.

Změna času upozornění31. května 2015


Časové upozornění pro Co se mělo udělat, Udělat dnes, Udělat do zítra lze posunout na Dnes, Zítra, Sobota nebo na nejbližší Za týden. Pro zobrazení změny klikněte na ikonu zobrazených hodin (v modrém ráměčku).

Datum upozornění u poznámky2. května 2015

Datum upozornění u poznámkyPro každou vkládanou poznámku můžete přidat i datum a čas (ikonou budíku )vyřízení, a tím se Vám pak připomene den předem a bude se zobrazovat, dokud ji nevyřídíte.

Datum si vyberete v kalendáři, který se Vám zobrazí po kliknutí na datum ve formáty RRRR-MM-DD.

Každou poznámku si po označení také můžete zobrazit v kalendáři, tím pak máte lepší přehled o událostech, které jsou pro Vás důležité.

Vítejte na své nástěnce!1. května 2015

Zdravím, vítám tě na tvé osobní on-line nástěnce, kde si lze pohodlně zapisovat nápady, myšlenky a nebo ukládat odkazy na věci, co chci koupit. Vše si lze pohodlně organizovat pomocí lístků a záložek, v kterých lze pak samozřejmě vyhledávat.

Tyto infoboxy se zobrazují vždy, když chci uživatele informovat o nějaké novince nebo "zlepšováku". Zobrazuje se maximálně jeden za den, a po zavření křížkem se už nezobrazí.

Tak, a teď už do zapisování poznámek na lístky.. Vše je intuitivní a časem připravím i průvodce :).

S pozdravem Michal Votrubec


Zpět na obsah

Zpět na hlavní stránku Zapiš to


Copyright © 2014 - 2019 Michal Votrubec
Top